KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16558363
nr 1655 8363
M. Sten. Signerad, Kastellholmen. Olja på duk, 31x31 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:02:23
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Stengods
Carl Malmsten (1888-1972)
Svensk inredningsarkitekt, möbelarkitekt och professor